Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 prezantimi im

Shko poshtė 
AutoriMesazh
suela90
antar i ri
antar i ri
suela90

Female
Postime : 1
Anėtarėsuar : 06/01/2008

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 2:25 pm

ckena o popull ....si ja kaloni mire....un jam suela90..femer nga fieri
po jetoj ne usa ......kshu si tip jam e mire e veshtir embelsir
hahahahahah shaka edhe iher ....jam suela hmmmmmm:roll: Rolling Eyes
ca te them tjeter un kaq mo di un ca te them per vete me kalimin e koes
do njohena e do me thoni ju si jam se e kom tveshtir tfol per veten e
ime un Razz...hajd tja kaloj mir un ktu mirse ju gjeta mirse erdha:D Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 2:29 pm

Suela

Mire Se Erdhe Midis nesh te Uroj Tja Kalosh Sa me Mire Midis Nesh....

____________________
prezantimi im Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 9:37 pm

Welcome Fierake Very Happy

____________________
prezantimi im 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 10:45 am

uroj te argetohesh ne forumin ton suela90 qofse ke deshir mund te postoni ktu... http://shpirtilir.com/f61-poezifjal-te-urtabarcaleta-shpreje-etj-etje kalofsh mir ciao.

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
jual elb
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 2
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : elbasan
Anėtarėsuar : 29/11/2011

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitimeTue Nov 29, 2011 3:51 pm

pershendetje jam e re ketu mir se ju gjej te gjiheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

prezantimi im Empty
MesazhTitulli: jual elb   prezantimi im Icon_minitimeTue Nov 29, 2011 5:26 pm

jual elb shkruajti:
pershendetje jam e re ketu mir se ju gjej te gjiheveMir Se na gjetet uroj tia kaloni sa me bukur midis shoqeris tone. Smile

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi im   prezantimi im Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
prezantimi im
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: