Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendtje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendtje Empty
MesazhTitulli: Pershendtje   Pershendtje Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:12 am

Pershendtje Te Gjitheve Si Po Kaloni Si Ju Duket Forumi Tani Mbas Regullimeve Very Happy Bye Kalofshi Sa Me Mire

____________________
Pershendtje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wanted
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 15
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : tetove
Anėtarėsuar : 10/01/2008

Pershendtje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje   Pershendtje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 8:49 pm

pershendetje gjithve!!!!!!!kaloni bukur............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendtje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje   Pershendtje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 9:30 pm

wanted shkruajti:
pershendetje gjithve!!!!!!!kaloni bukur............


mire se erdhe ne forumin tone

____________________
Pershendtje Crows8js4em0yf
Pershendtje Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content
Pershendtje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendtje   Pershendtje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendtje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: