Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Justin Timberlake do te behet baba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Justin Timberlake do te behet baba   Mon Dec 05, 2011 6:39 pm

Shumė shpejt, Justin Timberlake mund tė bėhet baba. Jessica Biel, partnerja e tij prej kohėsh, dėshiron njė fėmijė, tė paktėn sipas asaj qė ka bėrė tė ditur revista “Now”.

Saktėsisht duket se kanė qenė disa miq tė Biel, tė cilėt duhet tė kenė zbuluar planet tashmė jo sekrete tė ēiftit. “Pėrjashto ndonjė tė papritur tė minutės sė fundit, shumė shpejt do tė deklarojnė fejesėn e tyre. Pėr mė tepėr, Jessica ka ndryshuar dietė dhe stėrvitje fizike, nė mėnyrė qė tė mbesė shtatzėnė sa mė shpejt tė jetė e mundshme”, deklaroi njė prej miqve tė ēiftit.

Me njė martesė tė afėrt, nė kėtė mėnyrė duket se Justin e Jessica janė gati tė krijojnė njė familje. Nė mars, tė dy u ndanė pas 4 vjetėsh lidhjeje, pėr t’u ribashkuar vetėm pas pak muajsh. Duket se largėsia i bėri tė kuptojnė se ishin bėrė pėr njėri-tjetrin.
Burimi: AlbNews

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Justin Timberlake do te behet baba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: