Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Cruise vdes nė filmin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Cruise vdes nė filmin e ri   Mon Dec 05, 2011 6:40 pm

Aktori i famshėm hollivudian, Tom Cruise, do ta luajė rolin kryesorė nė adaptimin e ‘bestsellerit’ tė suksesshėm japonez, “All You Need Is Kill”.

Regjinė e filmit qė bazohet nė librin e Hiroshi Sakurazaka do ta bėjė Doug Liman, ndėrsa tė drejtat pėr ekranizimin i ka blerė Warner Bros.

Nė libėr flitet pėr njė ushtar, i cili humb jetėn nė luftė me jashtėtokėsorėt, por mė vonė ėshtė ringjallur sėrish dhe ka fituar nė betejat e reja.

Xhirimet e filmit pritet tė fillojnė nė vitin 2013.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Cruise vdes nė filmin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: