Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pamela Anderson elektrizohet nė Meksiko

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Pamela Anderson elektrizohet nė Meksiko   Mon Dec 05, 2011 6:42 pm


Ja ku shfaqet sėrish e famshmja Pamela Anderson. Ka disa gjėra qė asnjėherė nuk vjetrohen. Nė fakt po ta mendoni Pamela tanimė ėshtė jo pak por 44 vjeēe. A mund ta pranoni kėtė moshė teksa shikoni foton? Ka shumė pak gjasa tė duket si njė 44 vjeēare. Nėna e dy fėmijėve ėshtė fotografuar nė Meksiko ndėrsa merrte pjesė nė njė eveniment tė “Playboy”.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Pamela Anderson elektrizohet nė Meksiko
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: