Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vdekja misterioze Besim Kabashit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Vdekja misterioze Besim Kabashit   Tue Dec 06, 2011 8:39 am

Tė shtunėn nė mesnatė ėshtė gjetur i vdekur nė banesėn e tij kampioni botėror nė Thaibox Besim Kabashi. Nė trupin e tij nuk ėshtė gjetur as edhe njė shenjė gjaku.

Prokurori i krimeve ka urdhėruar bėrjen e njė autopsie, e cila do nxjerri edhe shkaqet e vdekjes.

Pėr momentin ėshtė e vėshtirė tė flasėsh rreth shkakut tė vdekjes. “Ishte ajo vrasje, apo ndoshta vetėvrasje?” citon Bild Zeitung.

Miqtė nuk besojnė nė vetėvrasje, ai ishte shumė pėr jetėn dhe afirmimin.

Kabashi nė fund tė nėntorit kishte njė proēes gjyqėsor pėr lendime tė rėnda trupore, pėr njė grindje qė e kishte pasur me kamerrierin Sebastian A. nė Sh?antlaher Hohe nė Mynih.

“Mė 9 dhjetor Kabashi kishte seancėn gjyqėsore e njė javė mė vonė do ndeshej serish pėr tė mbrojtur titullin e tij, ndeshje e cila do jepej live nė Sat1” citon Bild Zeitung.

Besim Kabashi, ishte 35 vjeē dhe mbante titullin kampion bote nė Thaibox, ka lindur nė Gurrakoc tė Istogut e njihej pėr sukseset e tij nė kėtė sport luftarak, ku dhe ngriti karrierėn e tė tij nė Gjermani. Ai ka zhvilluar 36 ndeshje dhe se ka fituar 35 prej tyre duke lėnė gjurmė tė pashlyera nė Thaibox.

Kabashi ishte i pasionuar pas sporteve luftarake, ndėrsa karrierėn e tij nė Thaibox e nisi nė moshėn 17 vjeēare.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Vdekja misterioze Besim Kabashit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: