Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 dashuria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rudina
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 5
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : perugia
Anėtarėsuar : 06/12/2011

dashuria Empty
MesazhTitulli: dashuria   dashuria Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 9:37 am

cfare eshte per ju dashuria ? Dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

dashuria Empty
MesazhTitulli: dashuria...   dashuria Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 8:17 am

Nje ndjenje e paster dhe e sinqert.
Dicka qe lind nga respekti...

____________________
dashuria 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 33
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

dashuria Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria   dashuria Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 11:03 pm

Dashuria nuk ekziston....Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
dashuria Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria   dashuria Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: