Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Facebooku i Besnikut, i mbushur me femra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Facebooku i Besnikut, i mbushur me femra   Wed Dec 07, 2011 8:28 am

Hulumtimi ynė i kėsaj rubrike, kėsaj herė ishte pėr djaloshin karizmatik tė grupit mė ‘in” kosovar, “Nrg Band”.

Kjo ishte fotoja, qė Besniku e kishte vėnė nė profilin e tij, nė portalin facebook, ndėrsa kishte pak ditė mė parė e kishte hedhur dhe kėngėn me video “Ashtu sikur dje”.

Por, artisti nga Peja nuk ėshtė se qėndron shumė nė facebook, megjithėse femrat ishin ato qė i shkruanin nė mur pa fund. Edhe fotot ishin tė mbushura plot e pėrplot me gjininė femėrore, ku shihet kėngėtari me fanset e shumta tė tij.

Dhe, kėshtu ne erdhėm nė konstatim se ai kishte shoqe mė shumė se njė Rina.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Facebooku i Besnikut, i mbushur me femra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: