Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 David Guetta nderohet nė Hollywood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: David Guetta nderohet nė Hollywood   Wed Dec 07, 2011 8:31 am

DJ francez David Guetta ėshtė bėrė muzikanti i parė qė ėshtė pėrfshirė nė njė holl tė ri tė tė famshmėve nė Hollywood.

Producenti la gjurmėt e tij nė cement tė shtunėn pėr Handprint Homage nė Graumans Chinese Theater.

“Kjo ėshtė vėrtet ēmenduri – ju faleminderit shumė pėr kėtė nder, ėshtė vėrtet e mrekullueshme tė shoh kėtė kulturė tė DJ nė SHBA”, theksoi David Guetta i cili mė pas performoi pėr 90 minuta.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
David Guetta nderohet nė Hollywood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: