Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Anthony, sherr me Lopez pėr tė dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Anthony, sherr me Lopez pėr tė dashurin   Thu Dec 08, 2011 9:20 am

Marc Anthony, babai i dy fėmijevė tė Jennifer Lopez, refuzoi tė xhironte njė skenė pėr programin e pėrbashkėt tė talenteve latinė, pas njė sherri tė madh mbi tė dashurin 24-vjeēar tė kėngėtaresIsh-bashkėshortėt ishin tė pranishėm nė Puerto Riko nė fund tė nėntorit, pėr tė vazhduar xhirimet e programit qė ka mbetur nė transmetim, pavarėsisht divorcit tė tyre disa vite mė parė.Megjithatė, nė serinė e fundit, tė xhiruar njė javė mė parė, Lopez ishte e vetme nė disa vende tė Amerikės sė Jugut, nė kėrkim tė talenteve tė saj. Pas disa ditėve nė Peru, balerini Casper Smart iu bashkua nė Kili pėr tė kėrcyer.Njė njohės i jetės private tė Lopez, dėshmoi pėr njė revistė amerikane: “Marrėdhėnia midis Anthony dhe J.Lo ka qenė shumė e tensionuar sė fundmi dhe prandaj nuk po punojnė mė bashkė. Ai nuk mund tė pranojė intimitetin qė Lopez i lejon tė ketė me fėmijėt e tyre”.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Anthony, sherr me Lopez pėr tė dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: