Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 iPod i ri nė formėn e bririt tė artė alpin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: iPod i ri nė formėn e bririt tė artė alpin   Thu Dec 08, 2011 9:23 am

Por edhe pas Bang dhe Olufsen tė dizenjimit tė biēikletės gjigande tė paharrueshme , projektimi nuk ka ngelur pas kėto Krishtlindje, nga “Megaphone”, vjen njė bri prej qeramike i krijuar nga dy artistė nga Milano.Dizenjuesit Enrico Bosa dhe Isabella Lovero thonė: “Forma ėshtė projektuar pėr tė pėrmirėsuar prodhim mė tė mirė tė tingullit. Pėrforcuesi ėshtė i bazuar nė njė strukturė tė hollė prej druri qė i lejon objektit tė pluskojė mbi tryezė. Kjo ėshtė rritja e dridhjeve tė objektit.Krijuesit krenohen me kėtė pajisje pasi ajo pėrdoret pėr audio konferenca dhe duke sikur je duke folur me dikė tjetėr nė tė njėjtėn dhomė. Altoparlani ėshtė kompatibėl me iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 4, iPhone 4s dhe iPod Touch.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
iPod i ri nė formėn e bririt tė artė alpin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: