Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Android Market arrin nė 10 miliardė shkarkime!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Android Market arrin nė 10 miliardė shkarkime!   Thu Dec 08, 2011 9:24 am

Mė saktė, nė Android Market deri mė sot janė bėrė mbi 10 miliardė shkarkime tė aplikacioneve, dhe sipas Google, numri i shkarkimeve tė reja po rritet edhe mė shumė, duke shkuar nė 1 miliardė shkarkime nė muaj.Nėse ky trend vazhdon, atėherė kjo do tė thotė se Google mund ta dyfishoj kėtė numėr nga 10 nė 20 miliardė deri nė tetor tė muajit tė ardhshėm.Pėr ta shėnuar kėtė arritje, Google do tė ofrojė nėj sasi tė aplikacioneve pėr vetėm 10 cent, duke e zbritur koston e tyre standarde.Njė miliardė ėshtė njė shifėr e madhe, pėr ēdo matje. Dhe, nėse ky numėr e tregon rritjen mujore tė njė trendi, atėherė i bie qė ajo ėshtė njė lėvizje e mahnitshme e kėrkesės sė njerėzve.Me kėtė trend tė shpejtė tė rritjes, me siguri se shumė njerėz presin tė dinė nivelin e rritjes nė tetor tė vitit tė ardhshėm.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Android Market arrin nė 10 miliardė shkarkime!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: