Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Hi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nezira
antar i ri
antar i ri
Nezira

Female
Postime : 2
Anėtarėsuar : 03/01/2008

Hi Empty
MesazhTitulli: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:40 pm

me qe ra fjala une jam Nezira


ju pershendes te gjitheve

me pelqen ky web
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:45 pm

Nezira Mire Se Erdhe Midis Nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:54 pm

nezira goxha emer Smile ...kalofsh sa me mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:55 pm

Nezira mos u tremb nga ky sepse eshte djal i mbare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:56 pm

albina hera e dyt qe po me pelqen kur ti flet Wink ..nazira veria veshin kesaj se s genjen kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 10:59 pm

hahahahah jo jo nuk genjej gjithcka thashe eshte e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
RIDII
vip
vip
RIDII

Male
Postime : 125
Age : 32
Anėtarėsuar : 02/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:00 pm

po normale..fundja adminet s genjejn Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:05 pm

Smile Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
Sponsored content
Hi Empty
MesazhTitulli: Re: Hi   Hi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: