Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Zemra ime!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 12
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Zemra ime!!!!   Thu Dec 08, 2011 10:49 pm

Thone qe hena ndricon ne nje nate vere
Qofte nje gje e mrekullushme..Pavaresishte Nuk
Kane pare kurre figuren tende qe ndricon ne Zemren time...

< Italiano>
Dicono che la luna brilla sopra al mare in una notte di estate
Sara una cosa meravigliosa anche se ancora non hanno visto
Dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zemra ime!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: