Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 2 Zemra !!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 12
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: 2 Zemra !!!!   Thu Dec 08, 2011 11:10 pm

Leri te jene rahjet e zemres time te flasin per mua...
Mos vuaj ne hijen e shpirtit..zbulom ne heshtje
Ne shikimet e mia...E arrim aty ku vetem 2 Zemra
Te dashuruara mund te takohen pa u lenduar kurre..

Lascia di essere i batti del mio cuore per parlare di me..
Non sofrire nel ombra del tua anima....Scoprinel silenzio
Nel miei sguardi...E vieni li dove 2 cuori in'amorate possono
incontrarci senza ferirsci mai,,,Ti Amo Amore Mio....
Dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
2 Zemra !!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: