Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Do te doja vetem ty!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Do te doja vetem ty!!!   Thu Dec 08, 2011 11:12 pm

Naten mendimet perqendrohen te ty...
Do te doja te gjeja gjithmone fjale te reja
Per te then qe te mendoj...
Do te doja qe te beja gjithmon gje te reja
Per te thene qe me mungon...
Do te falja mendimet e mija per te thene
Qe te deshiroj,,,,
Do te doja Ty ,vetem Ty ketu perkrah meje,per te degjuar zemren Tende,,Emocionet edhe ndienjat unike..
Do te doja Ty ,,Per te thene te DUAAAA ZEMRA IME...
< Italiano>
DI notte i pensieri si concentrano di Te..
Volevo trovare tutte le parole nuove x dirti che ti penso
Volevo fare sempre le cose nuove x dirti che mi manchi..
Volevo regalare i miei pensieri x dirti che ti desidero ..
Volevo Te e solo a Te..qui accanto a me x sentire il tuo cuore
i emozioni...e i sentimenti unici,,,
Volevo TE x dirti che TI AMO AMORE MIO...
Qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Do te doja vetem ty!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: