Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Momente te kaluara !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jolaaa
antar i ri
antar i ri
Jolaaa

Female
Postime : 12
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : itali
Anėtarėsuar : 08/12/2011

MesazhTitulli: Momente te kaluara !!!   Thu Dec 08, 2011 11:16 pm

Shikoj e mendoj cdo momente te kaluara...e kerkoj te
Imagjinoj...te fluturoj me fantazine ,,brenda ne endrrat e tua ..
Sjam Ti...Mendoj ty..shikoj ty e nuk e kupton qe jam ketu
Nje lot qe bie posht edhe nje frymarje qe iken :'(
< Italiano>
Guardo e penso i momenti pasati,,e cerco di imaginare..di volare..
con la fantasia . dentro nel tuoi sogni,,,
Non sono te...penso a te,,,vedo a te e non lo capisci che sono
qui una lacrima che cado giu e un respiro che se ne va :'(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Momente te kaluara !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: