Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Paris Jackson nė hapat e tė atit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Paris Jackson nė hapat e tė atit   Sat Dec 10, 2011 9:55 am

Paris Jackson, e bija e Mbretit tė muzikės Pop, duket e vendosur qė tė ndjekė hapat e babait tė saj nė botėn e “show-bizz”.
Burime pranė familjes bėnė tė ditur tė premten se 13-vjeēarja ka pranuar njė kontratė pėr rolin e saj tė parė nė njė film.

Sipas “The Sun”, vajza e vetme e kėngėtarit legjendar do tė luajė rolin e heroinės, nė njė film fantastiko-shkencor pėr tė rinj, “Lundon’s Bridge and the three keys”.

Fillimisht, familja kishte vendosur qė ajo tė priste deri nė moshėn 18-vjeēare, pėrpara se tė pėrfshihej nė projekte tė kėsaj natyre, por duket se Paris u tregua shumė kėmbėngulėse.

81-vjeēarja Kath, gjyshja qė po kujdeset pėr tė, nuk mundi t’i thonte jo kur mėsoi se dashuria pėr babain ishte nė qendėr tė veprimeve tė personazhit qė Paris do tė interpretonte nė film.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Paris Jackson nė hapat e tė atit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: