Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lohan: Pozimi pėr Playboy ma ktheu vetėbesimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Lohan: Pozimi pėr Playboy ma ktheu vetėbesimin   Mon Dec 12, 2011 7:54 am

Lindsay Lohan ka pranuar se pozimi pėr revistėn e famshme pėr meshkuj, “Playboy”, i ka ndihmuar asaj qė ta kthejė vetėbesimin.
Aktorja dhe modelja amerikane ka pozuar nė stilin e Marilyn Monroe, ndėrsa fotografitė kanė ‘rrjedhur’ nė internet, gjė qė i ka shpejtuar planet e publikimit tė revistės.

“Seksi dhe seksualiteti janė pjesė e natyrės dhe shkojnė sė bashku me natyrėn. Ėshtė me rėndėsi qė ta njihni veten dhe trupin tuaj, sepse kjo ju jep vetėbesim, ndėrsa femrave gjatė jetės u duhet shumė vetėbesimi”.

“Nė kėtė botė dominojnė meshkujt, prandaj ėshtė me rėndėsi qė ta njihni veten dhe trupin tuaj. Gjithkush ka mendimin e vet, ndėrsa ky ėshtė i imi”, ka deklaruar Lohan.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Lohan: Pozimi pėr Playboy ma ktheu vetėbesimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: