Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Gmail kombinohet me Google+

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Gmail kombinohet me Google+   Mon Dec 12, 2011 7:57 am

Njė njoftim i fundit i bėrė nė blogun zyrtar tė Google ka paralajmėruar planet e integrimit tė funksionit tė rrjetit social Google+, Circles, me shėrbimin e emailit, Gmail.

Nė anėn e majtė tė ndėrfaqes, pėrdoruesit e Gmail do tė gjejnė njė link tė ri i cili do t’i sjell tė gjitha rrethet e miqve tė tyre (Circles) brenda shėrbimit tė famshėm tė emailit qė ofrohet nga Google.

Kėshtu, gjatė dėrgimit tė njė emaili tek njė kontakt i cili ėshtė edhe nė Google+, pėrdoruesit do tė mund tė shohin postimet e fundit nga personi i njėjtė.

Pėr mė shumė, Google+ Circles gjithashtu do tė shėrbejė edhe si filter i faqes. Ndėrsa, pėrbrenda Gmail do tė integrohen edhe kontaktet tė cilat janė pjesė e Google+.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Gmail kombinohet me Google+
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: