Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Shpati e Afėrdita, ēifti mė i bukur i 2011-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Shpati e Afėrdita, ēifti mė i bukur i 2011-s   Mon Dec 12, 2011 8:08 am

Qėkur kanė shkelur pėr herė tė parė skenėn, ata janė pėlqyer nga publiku, kurse pasi kanė bėrė fejesėn, ata tė dy po pėlqehen edhe mė shumė. Me muzikė po u ecėn tė dyve mirė, edhe pse Afėrdita po pėrparon shumė nė modelizėm.
Pasi shumica i njohin si ēift, Afėrdita dhe Shpati shpesh gjenden nėpėr sondazhe tė ndryshme qė realizohen nėpėr rrjetet sociale. Edhe pėr kėtė vit ata dy kanė rrėmbyer ēmimin e ēiftit mė tė bukur tė skenės shqiptare, duke lėnė mbrapa shumė ēifte tė tjerė, si: Neda dhe Ogreni, Nora dhe Roberti, Bertina dhe Erjoni, Bjordi dhe Adelajda, si dhe shumė ēifte tė tjera tė njohur tė skenės.

Duke pritur tė rejat prej ēiftit, Afėrdita kėtė fundvit do e festojė me familjen e saj nė Amerikė, kurse Shpati do tė kėndojė nė Zvicėr. Pėr programet e Vitit tė Ri qė tė dy do tė paraqiten me kėngė tė reja.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Shpati e Afėrdita, ēifti mė i bukur i 2011-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: