Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Berisha Ndėrpret Fjalimin,Ndihet Keq Nga Shėndeti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Berisha Ndėrpret Fjalimin,Ndihet Keq Nga Shėndeti   Mon Dec 12, 2011 6:25 pm

Berisha teksa ishte duke folur pėr 21 vjet nga themelimi i PD, befas nuk ėshtė ndjerė mirė. AI ka pėsuar njė turbullim dhe gati ka rėnė por kanė vrapuar truprojat dhe disa persona tė tjerė pėr ta ndihmuar.
I kapur nga tė dy krahėt nga truprojat tė cilėve u buzėqeshi pėr gatishmėrinė dhe ndihmėn qė i dhanė, Berisha ėshtė larguar me ngadalė nga foltorja duke u larguar nga salla. Mėsohet se kryeministri Sali Berisha momentalisht ndodhet nėn kujdesin e mjekėve, por nuk ka tė dhėna ende mbi gjendjen aktuale.
Nė kėtė situatė, ceremonia ėshtė ndėrprerė dhe pėr disa minuta salla ka mbetur pa folur askush.____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Berisha Ndėrpret Fjalimin,Ndihet Keq Nga Shėndeti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: