Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rama: I Uroj Saliut Tė Mos Ketė Asgjė Serioze Pėr Shėndetin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Rama: I Uroj Saliut Tė Mos Ketė Asgjė Serioze Pėr Shėndetin   Mon Dec 12, 2011 7:44 pm

Kryetari i Partisė Socialiste, Edi Rama ka reaguar pėr gjendjen shėndetėsore tė kryeministrit Sali Berisha. Nė rrjetin social “Twitter”, Rama shpreh keq ardhjen, duke shtuar se shpreson qė tė mos jetė asgjė serioze. “Sapo dėgjova pėr sėkėlldinė e Saliut nė festė. Ndjej keqardhje dhe uroj sinqerisht qė tė mos jete asgjė serioze pėr shėndetin. Te shkuara!”, shkruan Rama nė rrjetin social. Reagimi i kreu tė PS-sė ka ardhur pas ceremonisė sė 21-vjetorit tė PD-sė.
Kryeministri Sali Berisha ėshtė momentalisht nė gjendje tė mirė shėndetėsore, disa minuta pasi pati njė marrje mendsh teksa fliste nė ceremoninė e pėrvjetorit tė 21 tė themelimit tė PD.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Rama: I Uroj Saliut Tė Mos Ketė Asgjė Serioze Pėr Shėndetin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: