Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ronela Hajati Me Nje Balade ne Top Fest

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Ronela Hajati Me Nje Balade ne Top Fest   Mon Dec 12, 2011 8:10 pm


Ka premtuar qe do te vije totalisht ndryshe kete here kengetarja Ronela Hajati dhe ne e dime qe ajo i mban premtimet. Pasi jemi mesuar ta shohim gjithnje eksplozive ne skene, duke qene se rryma qe preferon eshte ajo dance, nuk e mendonim se do ta shikonim duke u mallengjyer ne skene. Por ja qe ajo ka vendosuar te na surprizoje. Kemi mesuar qe Ronela do te jete pjesemarrese ne “Top Fest” dhe sapo ka perfunduar kengen me te cilen do te konkurroje ne kete festival. Behet fjale per nje balade, e cila sic ka shkruar vete Ronela ne statusin e saj ne Facebook, do te na beje per te qare. “Kam rene ne dashuri me kengen time te re. Komplet ndryshe nga gjerat qe kam bere deri tani. Do te qajme ne Top Fest”, – keto kane qene fjalet qe vete Ronela ka shkruar ne statusin e saj. posted at albavipnews.blogspot.com. Mund te them qe na ka bere vertet kurioze me kete deklarate. Po presim me padurim te degjojme Ronelen duke kenduar nje balade. Te pakten per nje gje jemi te bindur, me zerin qe ka Ronela do ta beje skenen te dridhet.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Ronela Hajati Me Nje Balade ne Top Fest
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: