Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Lindsay Lohan po e merr veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Lindsay Lohan po e merr veten   Mon Dec 12, 2011 8:44 pm

Aktorja dhe modelja amerikane Lindsay Lohan ka pranuar se paraqitja nė revistėn e famshme pėr meshkuj Playboy, i ka ndihmuar shumė pėr t’ia rikthyer besimin.
Lohan ishte paraqitur nė Playboy me njė foto nė stilin e Marilyn Monroes.

“Seksi dhe seksualiteti janė pjesė e natyrės dhe shkojnė sė bashku me natyrėn. Ėshtė e rėndėsishme tė njihni veten dhe trupin tuaj, sepse kjo ju rrit besimin, gjė qė pėr gratė nė jetėn e tyre, besimit ėshtė shumė i nevojshme. Nė kėtė botė dominojnė meshkujt, kėshtu qė ėshtė e rėndėsishme tė njihni veten dhe trupin tuaj”, ka thėnė Lindsay.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Lindsay Lohan po e merr veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: