Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp Empty
MesazhTitulli: Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp   Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp Icon_minitimeMon Dec 12, 2011 10:40 pmMe ket keng pershendes kurshirin e par nga anglia...te dytin nga gjemania. te katertin nga amerikaa. edhe indietron ne shqiperi Razz

____________________
Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Bota S`eshte Bardh e Zi :Pp
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: