Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Incidenti nė tapetin e kuq, aktorja kineze mbetet zbuluar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Incidenti nė tapetin e kuq, aktorja kineze mbetet zbuluar   Wed Dec 14, 2011 6:05 pm

Aktorja kineze Sun Feifei, ka rėnė pre e njė incidenti jo shumė tė kėndshėm, teksa ka qenė duke parakaluar nė tapetin e kuq. Fustani i saj ėshtė shkelur nga ana e koleges sė vet, Fang Ling, duke bėrė kėshtu qė pjesa e pėrparme e fustanit tė hapet plotėsisht. Pėr fat, fustani nuk ėshtė shkėputur plotėsisht, duke bėrė tė mundur qė gjokset e saj mos tė zbuloheshin nė skenė.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Incidenti nė tapetin e kuq, aktorja kineze mbetet zbuluar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: