Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bised E Lire Midis Antareve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Bised E Lire Midis Antareve   Wed Jan 09, 2008 10:47 pm

First topic message reminder :

Ketu Flisni Me Antaret E Tjere Te Forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com

AutoriMesazh
ilir
antar i ri
antar i ri
ilir

Male
Postime : 25
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:19 pm

Hahahahahhaha,silli ndo1her se kan muhabet te embel ata :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat: :pirat:
Alibaba Me 40 Pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:21 pm

hahahahhahahhaha

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:22 pm

Ela shkruajti:
ahahahahahahah, ja cfare bekan hajdutet e ali babes,, harram harram
hahahahahhahah na shkrive per zotin

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:23 pm

hahahaha
o cme kenaqe

tani do heq dore nga hajdut lleku

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ilir
antar i ri
antar i ri
ilir

Male
Postime : 25
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:24 pm

Hahahahhaha,sma merr mendja.dhe po hoqe dor ti ste len 40 hajdutet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 30
Anėtarėsuar : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 19, 2008 9:48 pm

o ilir o yll bote me pelqen kshu :bball:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bised E Lire Midis Antareve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: