Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Bised E Lire Midis Antareve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Bised E Lire Midis Antareve   Wed Jan 09, 2008 10:47 pm

First topic message reminder :

Ketu Flisni Me Antaret E Tjere Te Forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com

AutoriMesazh
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:19 am

ehhhh
por ti si mthu a ta le a jo
nese ti don me e le une e le
nuk e kam prob te madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:20 am

se dhe families i them qe mduhet me ik ne shqiperi per studime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:20 am

jo zemla ime e vogel jo une te thashe qe mos te merzitesh nuk e kam problem....me mire eshte qe ti te vazdosh shkollen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:21 am

ca mashtrusash qe jeni ju papapapapa

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:21 am

okay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:22 am

ali baba pse cfare po te duket vlla tek ne qee po mashtojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:22 am

tash po postoj ne nje nga temat e djera
sa tbukura i ka ngjyrat kuq e zi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:23 am

jo ti re jo
po them per kete qe do i genjej te shpise hahahahhahahah do iki me studime thote hahahahahauhauhahauhauahuuha

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:23 am

ok vazhdo ti se edh une te njten gje do bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:23 am

po tash duhet me rejt ka pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:24 am

apo jo bre fabio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:25 am

po duhet moj duhet po jo me spate te madhehahahha :lol!:

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:25 am

o xemla mos u mere me kete ali baben se asht hajdut i math ja kam friken ketij :d Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:25 am

okay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:26 am

Alibaba_Me_40_Hajdut shkruajti:
po duhet moj duhet po jo me spate te madhehahahha :lol!:
nuk te kuptoj be
cka je tu fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:26 am

ore ca hajduti thua ti se me plase
na nxore bojen

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:27 am

ta shpjegon virusi

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ViRuS-24
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 54
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : kucove
Anėtarėsuar : 11/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:27 am

vete e ke vene pseudonimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:39 am

ncncnncc

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Sat Jan 12, 2008 4:39 am

ika une bye kalofshi sa me mire

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Mon Jan 14, 2008 1:57 pm

hiii alll....

si jeni ....a jeni...a sjeni ???

Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Mon Jan 14, 2008 2:57 pm

hi all mire jemi ju si jeni si po kaloni mesazhin kur ta shikoni mos haroni qe te dashuroni Razz

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
wanted
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 15
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : tetove
Anėtarėsuar : 10/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Mon Jan 14, 2008 6:53 pm

po ku bre shqipetareeee!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Mon Jan 14, 2008 7:13 pm

je ketu Razz

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
avatar

Female
Postime : 143
Age : 29
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Tue Jan 15, 2008 2:10 pm

hiiii alll Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 4:14 pm

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii si jeni,,,ca behet ketu, kush u martu,na ka vajt mendja per dasem, me mor ndoj valle pogonishte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 4:26 pm

lool une do martohem se kam bere akoma dasmen lool Very Happy do te ftoj ne dasem pa merak

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 4:52 pm

she she ti do martohesh ore,ta kisha vu synin per gocen time ty,,pupupup cme dole nga duart,,, nejse i perjetshem qofte kujtimi jot,,mfal ashtu u trashegofsh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:41 pm

Ela shkruajti:
she she ti do martohesh ore,ta kisha vu synin per gocen time ty,,pupupup cme dole nga duart,,, nejse i perjetshem qofte kujtimi jot,,mfal ashtu u trashegofsh Very Happy
Hahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:44 pm

ilir shkruajti:
Ela shkruajti:
she she ti do martohesh ore,ta kisha vu synin per gocen time ty,,pupupup cme dole nga duart,,, nejse i perjetshem qofte kujtimi jot,,mfal ashtu u trashegofsh Very Happy
Hahahahahahah

ti pse qesh me vujtjen e tjetrit,,, sa zemer keq njoni,,,pupupupup
qe mos u martofsh kurr ishalla.............aty rri vuj:lol:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:47 pm

Ela shkruajti:
ilir shkruajti:
Ela shkruajti:
she she ti do martohesh ore,ta kisha vu synin per gocen time ty,,pupupup cme dole nga duart,,, nejse i perjetshem qofte kujtimi jot,,mfal ashtu u trashegofsh Very Happy
Hahahahahahah

ti pse qesh me vujtjen e tjetrit,,, sa zemer keq njoni,,,pupupupup
qe mos u martofsh kurr ishalla.............aty rri vuj:lol:
Ate cupen tende qe do ti beje Alibabes bema mua se beqar jam,cun i mir jam,prespektiv per jeten kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:51 pm

ahahahahahahahaha ja te shofim nje here cfare do thoj goca ..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:52 pm

Ela shkruajti:
ahahahahahahahaha ja te shofim nje here cfare do thoj goca ..............

Moj lere gocen por ti vet beqare je:lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 7:55 pm

beqare jam me, po kush me mer mua amon..ekam pranu fatin tim te keq,qe i raft ktij ali babes ishalla, dmth fati i beqarise jo tjerat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:01 pm

Hahahahahahaha.Lere Alibaben se ai po organizon dasmen tani,dhe ishalla se nuk me fton.... dhe ti pac fatin e tij..
se me sa shof paskemi te njejtin fat te dy.... :bounce: :affraid: :lol!: :lol!: :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:08 pm

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA jo mor djal jo.......lene mos na i ngjall shpresat se gati kan vdekur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ilir
antar i ri
antar i ri
avatar

Male
Postime : 25
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : Kucove
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:14 pm

Kot nuk i thon shpresa vdes e fundit,ti mos e ler te vdesi dhe ate ......Ja sa erdhi Alibaba po 40 hajdutet ku i ka :lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:15 pm

Ela shkruajti:
beqare jam me, po kush me mer mua amon..ekam pranu fatin tim te keq,qe i raft ktij ali babes ishalla, dmth fati i beqarise jo tjerat Very Happy
Shocked Shocked Moj Дupke se mos e ke mallkimin e rende moj edhe me le direkt beqo pastaj se te vdiqa..do ti do martohem me ty me pahir..por aman te keqen gjej nje bure ketu edhe mos na mallko me Razz Qaj

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:16 pm

ilir shkruajti:
Kot nuk i thon shpresa vdes e fundit,ti mos e ler te vdesi dhe ate ......Ja sa erdhi Alibaba po 40 hajdutet ku i ka :lol!:

ore po solla 40 hajdutet une ma plackiten forumin..po me mire te rine andej nga chati te vjedhin ndonje user e te na e sjellin ketej Razz

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Ela
antar i ri
antar i ri
avatar

Female
Postime : 11
Anėtarėsuar : 29/11/2007

MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   Fri Jan 18, 2008 8:18 pm

ahahahahahahah, ja cfare bekan hajdutet e ali babes,, harram harram
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bised E Lire Midis Antareve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bised E Lire Midis Antareve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: