Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Snoop Dogg me cigare tė dyshimtė nė koncert

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Snoop Dogg me cigare tė dyshimtė nė koncert    Wed Dec 14, 2011 6:17 pm

Gjatė njė koncerti nė fundjavė, reperi Snoop Dog ėshtė parė duke tymosur nė skenė njė cigare, qė nga mėnyra se si e tymoste ka bėrė qė tė dyshohet mbi cigaren. 40-vjeēari pasi e ka tymosur pak cigaren ja ka kaluar njėrit prej fansave nė audiencė.
Simpatia e Snoop Dog pėr mahrijuanėn ėshtė dokumentuar prej vitesh dhe gjithnjė e ka futur edhe nė telashe.
Reperi, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Calvin Cordozar Broadus Jr, ėshtė arrestuar gjashtė herė pėr posedim tė mahrijuanės.
Madje, nė njė intervistė nė muajin janar, aktorja hollivudiane Cameron Diaz ka treguar se blente mahrijuanė tek reperi kur ishin nė kohėn e gjimnazit.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Snoop Dogg me cigare tė dyshimtė nė koncert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: