Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Pas “braktisjes” nga Sinani, Seldi zgjedh Ronelėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Pas “braktisjes” nga Sinani, Seldi zgjedh Ronelėn   Wed Dec 14, 2011 6:18 pm

Thashethemet mė tė fundit nė shtyp, pėr “ndarjen” e Sinan Hoxhės dhe Seldi Qalliut, duket tė kenė qenė tė vėrteta, pasi dyshja e kėngėtarėve nuk po e vazhdojnė mė traditėn e tė kėnduarit sė bashku nė ēdo koncert, brenda apo jashtė vendit.
Pasi Seldi Qalliu, tė cilin e mbajmė mend nga pjesėmarrja nė “Big Brother 3” mori pjesė i vetėm nė “Kėnga Magjike 2011” me kėngėn “Kno”, njė incident i ndodhur nė Suedi i vuri vulėn marrėdhėnies mes kėngėtarėve. Seldi kishte shkuar tė kėndonte nė Malmo tė Suedisė sė bashku me disa kėngėtarė, mes sė cilėve nuk gjendej Sinani, por kur organizatori thėrriti nė koncert edhe Sinanin, kėrkesa e tij ishte qė tė mos kėndonte atė mbrėmje edhe Seldi.
Dhe kėshtu ndodhi! Qė prej asaj dite, me siguri relatat mes djemve tė hiteve “Adrenalina” dhe “Biondina” janė acaruar, aq mė tepėr kur mėsojmė se Seldi Qalliu dhe Ronela Hajati udhėtuan dje drejt Kosovės, pėr tė kėnduar sė bashku nė njė disko. Kėshtu, kėngėtari i ri i ėshtė pėrveshur punės dhe po kėrkon sukses edhe pa Sinanin, ndėrsa ka krijuar edhe njė lidhje dashurore nė distancė, me njė vajzė qė jeton nė Suedi.
Mėsohet se bashkė me tė dhe Ronelėn e hitit “Nela” gjendet edhe Enxhi Kamenica, gjithashtu ish-pjesėmarrėse nė “Big Brother” si dhe e dashura e Stresit.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Pas “braktisjes” nga Sinani, Seldi zgjedh Ronelėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: