Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Policia u prish koncertet Florit dhe Tunės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Policia u prish koncertet Florit dhe Tunės    Wed Dec 14, 2011 6:19 pm

Duket se nuk u ka ecur shumė mbarė me koncertet e tyre nė Kosovė kėngėtarėve tė njohur Flori Mumajesi dhe Altuna Sejdiu. Festa ka zgjatur deri nė njė pikė tė mbrėmjes nė Duplex Club Prishtina ku performonte Flori dhe Andy Gramm, dhe nė Vushtri ku kėndonte Tuna, pasi policia ka ardhur nė mesnatė pėr tė mbyllur gjithēka.
Mesa duket, rregulli i ndjekur gjatė verės nė zonat bregdetare shqiptare pėr tė evituar zhurmat ekstreme tė pub-ve ndaj pushuesve tė shumtė, paska nisur tė zbatohet edhe nė Kosovė.
Ndėrkohė qė Tuna ka kėrkuar nga fansat pėrmes Facebook-ut, tė reagojnė ndaj kėtij veprimi, Andy Gramm ka shkruar:Njė natė tmerrėsisht plot me njerėz tmerrėsisht tė paparė me njė atmosferė tmerrėsisht zjarr, por qė u ndėrpre tmerrėsisht nė mes, pasi erdhi tmerrėsisht policia…
Gjithsesi, faleminderit tė gjithėve pėr mbėshtetjen dhe atmosferėn!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Policia u prish koncertet Florit dhe Tunės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: