Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vrasesi Norvegjez, Tashme Idhull Per Femrat !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Vrasesi Norvegjez, Tashme Idhull Per Femrat !    Wed Dec 14, 2011 7:59 pm

Ndoshta ai vėrtet shpėrndau tmerr dhe vdekje, duke marrė me dhjetėra jetė tė rinjsh, por mesa duket ai ėshtė kthyer nė idhull pėr shumė femra. Njė pjesė e mirė prej tė cilave, shprehen tė gatshme tė martohen me tė.
Janė tė shumta femrat tė cilat janė tė gatshme tė martohen me tė, edhe pse ai ishte njeriu i cili mori me dhjetėra jetė njerėzish nė ishullin Outogia.

32-vjeēari, i cili vuan nga sėmundja mendore e skizofrenisė, sipas raportit tė ekipit tė mjekėve tė cilėt e morėn atė nėnė kujdesin e tyre.
Veē miliona mesazheve ofenduese dhe fyese ndaj Anders Bering Breivik, qė kėrkonin dėnimin me vdekje dhe me torturat nga mė ēnjerėzoret pėr tė, tashmė janė me dhjetėra mesazhet nė adresė tė tij, qė vijnė nga shumė femra tė cilat shprehen tė gatshme tė… martohen me tė.
Paradoksale!
Anders Bering Breivik, kohėt e fundit lexon shtypin, shikon televizor, dėgjon radio si dhe lexon postėn e tij etj.
Por sipas psikologėve, Anders Bering Breivik, menjėherė pas mbarimit tė gjykimit tė tij, i cili do tė zhvillohet prillin e ardhėm, do t’i drejtohet… psikiatrisė ku dhe dot ė kaloja aty pjesėn tjetėr tė jetės.
Breivik, i cili pranoi se ishte ai autori i gjakderdhjes nė kampin e tė rinjve tė Partisė sė Punės sė Norvegjisė, gjatė momentit tė arrestimit tė tij, ju gjetėn nė trup shumė karikator tė mbush me fishek arme.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Vrasesi Norvegjez, Tashme Idhull Per Femrat !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: