Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Fenomenit te “Gjermania kerkon nje superstar” i pelqen Elvana Gjata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Fenomenit te “Gjermania kerkon nje superstar” i pelqen Elvana Gjata    Thu Dec 15, 2011 5:38 pm

E kush nuk do ta pelqente Elvana Gjaten?! Nese kjo do te ndodhte, arsyeja eshte xhelozia! Por nuk ndodh keshtu me kengetarin e ri, por shume te suksesshem ne Gjermani, Adrian Bujupi.
I dale me sukses nga spektakli i talenteve “Gjermania kerkon nje superstar”, Bujupi me origjine shqiptare deri me tani ka realizuar dy hite qe jane lanēuar ne treg, por ai vete ka premtuar se eshte duke pergatitur edhe nje kenge ne gjuhen shqipe, qe do te dale per publikun gjate veres 2012.

I pyetur se cilet jane kengetaret e tij te preferuar, shqiptare ose te huaj, 20-vjeēari Bujupi ka thene: “Elvana Gjata ka nje ze fenomenal dhe muzika e Flori Mumajesit me pelqen. Per sa u perket te huajve me pelqen Usher”.

Eshte interesante se ndonese jeton prej shume vitesh ne Gjermani, ku praktikisht eshte rritur, kengetari i cilesuar si “fenomeni Bujupi” e ndjek me vemendje trendin e muzikes shqiptare, kengetaret dhe hitet qe lanēohen ketu, aq sa nuk i ka shpetuar nga syte edhe kengetarja seksi Elvana Gjata, sidomos nese ka admiruar edhe fotot e saj! Ndoshta ne nje te ardhme te afert kjo dyshe mund te bashkepunoje per te prodhuar nje superhit!


Sa per te tjerat - argetimet e zakonshme te nje te riu te suksesshem - Bujupi eshte shprehur se eshte i perqendruar 100% te muzika dhe se nuk ka kohe per femra...(Marre nga Zhurnal)

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Fenomenit te “Gjermania kerkon nje superstar” i pelqen Elvana Gjata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: