Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Programi qė “zhvesh” modelet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Programi qė “zhvesh” modelet    Thu Dec 15, 2011 9:15 pm

Ngjan si njė program qė nuk mund tė realizohet por zgjidhja ėshtė gjetur. Programi i cili “zhvesh” modelet ėshtė hedhur nė internet dhe pesė javė pas publikimit ėshtė shkarkuar 75 000 herė dhe ka ngjallur shumė diskutime nė Twitter.
Programi qė funksionon pėr iPad dhe telefonat e zgjuar, arrin qė modelet e pasarelave qė mbajnė veshur rroba ti tregojė pa rroba.

Programi nė fakt nuk pėrmban ndonjė rreze X por me pėrafėrsi tregon se si personi nė foto mund tė dukej nė realitet pa rroba veshur.

Aktualisht programi funksionon vetėm pėr katalogun Moosejaw

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Programi qė “zhvesh” modelet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Teknologji-
Kėrce tek: