Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Noizy rrėfen historinė me vajzėn kosovare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Noizy rrėfen historinė me vajzėn kosovare   Fri Dec 16, 2011 6:04 pm

Qė Noizy ėshtė i famshėm kjo nuk diskutohet! Qė ka sukses me shumė femra tė cilat janė nė radhėt e fansave edhe kjo ėshtė e sigurt!
Qė mund tė ketė lėnė shtatzėnė njė vajzė dhe mė pas ta ketė detyruar tė abortojė ėshtė e diskutueshme! Kėto ditė njė intervistė e njė vajze tė panjohur ka lėkundur disi imazhin e reperit shqiptar! Edita Abazi quhet vajza qė pretendon se ka pasur marrėdhėnie intime me Noisy-n, marrėdhėnie si pasojė e tė cilės ajo ka mbetur shtatzėnė!

Sidoqoftė, intervista e vajzės ka disa pika tė dobėta! Ajo ngulmon qė kanė pasur njė lidhje, por po vetė pranon qė Noizy as nuk ia premtoi njė gjė tė tillė dhe as nuk e la tė kuptohet! Gjatė deklaratės sė saj vajza thotė qė kjo lidhje ka ndodhur gjatė verės por fetusi qė ajo abortoi ishte ngjizur para 8 javėsh! Pėrjashto rastin kur vajza konsideron verė tetorin!

Edita Abazi ėshtė ose njė viktimė ose ėshtė rasti mė flagrant i njė fanseje tė obsesionuar dhe partnere e lėnė pas dore. Intervista ėshtė publikuar e ripublikuar disa herė nė gazeta tė Shqipėrisė e Kosovės! Nė shumė faqe interneti!

Njė person i panjohur ka dalė nė disa gazeta duke dhėnė njė version shumė tė rėndė tė personalitetit tė Noisy-t, i cili nė njė mėnyrė tė shpejtė ėshtė bėrė shumė i njohur nė trevat shqiptare!

20-vjeēarja qė pretendon tė jetė detyruar tė abortojė pėr shkak tė ngelizhencės sė Noizy-t rrėfen qė i ka tė gjiha dokumentet nė rast pėrballjesh ligjore! Noizy ėshtė baba i njė vajze tė vogėl nga njė lidhje e hershme e tij!

Kėngėtari ishte i ftuar nė emisionin ‘Pasdite nė Top Channel’, ku dha verisionin e tij.

“Vajzėn e kam njohur me anė tė internetit, nė Facebook. Aty nisi gjithēka. Mė komplimentonte me anė tė mesazheve dhe njė ditė i shkrova qė ndodhesha nė Prishtinė dhe mė tha qė donte tė mė takonte. I thashė ku ndodhesha dhe pėr 10 minuta erdhi nė hotel ku isha me shokėt. Tė nesėrmen ika nga Kosova dhe mes nesh nuk ndodhi asgjė”, tregon Noizy.

“Mė pas ajo po shkonte nė Suedi pėr njė set fotografik dhe kėrkoi tė mė takonte sepse e dinte qė unė ndodhesha aty, por sėrish nuk u takuam. I jam shmangur disa herė sepse nuk mė pėlqeu mėnyra se si erdhi e mė takoi te dhoma e hotelit ku isha me shokėt. Mė iku interesi pėr atė femėr”, shton kėngėtari.

Noizy pranoi se mes tij dhe vajzės ka pasur marrėdhėnie, por ėshtė i bindur se vajza nuk ka mbetur shtatzėnė: “Kam pasur marrėdhėnie, por nuk ka mundėsi tė ketė mbetur shtatzanė. Ajo bėnte presion se do mė prishte karrierėn me kėtė histori, por unė kisha hallin e familjes time sepse atė qė kam ndėrtuar nė muzikė nuk e shkatėrron dot. Ajo ėshtė thjesht njė vajzė e fiksuar pas njė djali.”
Burimi: LajmeVip

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Noizy rrėfen historinė me vajzėn kosovare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: