Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vildane Zeneli: Unė e dua prapanicėn time tė madhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Vildane Zeneli: Unė e dua prapanicėn time tė madhe   Fri Dec 16, 2011 6:06 pm

Ka qenė ky statusi i modeles shqiptare, e cila gjithnjė e mė shumė po pėrjeton njė sukes tė madh nė Amerikė. Njė natyrė mjaft e cciltėr dhe modeste, pavarėsisht gjithė suksesit qė po pėrjeton, Vildane nuk e ka problem tė bėjė shaka e tė thotė mendimin e saj hapur. Kėtė ka bėrė edhe nė njė nga statuset e saj nė Facebook nė tė cilin ka shkruar: “Unė e dua prapanicėn time tė madhe… le tė pirdhen kuckat me prapanicėn e rrafshtė”.
Duke dhėnė kėshtu nė tė njėjtėn kohė edhe njė mesazh mjaft pozitiv pėr tė gjitha ato vajza qė, duke ndjekur shembullin e modeleve tė famshme, zgjedhin tė rrinė pa ngrėnė nė mėnyrė qė tė jenė sa mė tė dobėta, duke kaluar deri nė anoreksi. Vildane ėshtė kundėr njė shembulli tė tillė dhe kėtė e tregon mė sė miri trupi i i saj me forma perfekte. Jo mė kot ajo ėshtė zgjedhur edhe modelja kryesore e librit “Culo”, duke qenė edhe nė kopertinėn e kėtij libri me tė pasmet e saj.
Ndėrkohė karriera e saj vazhdon tė shkėlqejė. Ajo ėshtė e ftuar ngado dhe e shikon shpesh tė shoqėruar me emra tė mėdhenjė tė shoėbizit botėror, sicc dallohet edhe nė kėto foto me kėngėtarem Mary J. Blidge, Pitbull, apo modelen me famė botėrore Alessandra Ambrozio.

Burimi: LajmeVip

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Vildane Zeneli: Unė e dua prapanicėn time tė madhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: