Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Jodie Marsh Ndihet Si E Virgjėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Jodie Marsh Ndihet Si E Virgjėr   Fri Dec 16, 2011 6:22 pm

Jodie Marsh ka reklamuar trupin e saj nė njė set fotosh tė bėra nė mėnyrė ekskluzive pėr “The Sun” ndėrsa zbulon se “ėshtė bėrė shumė kohė qė kur kam bėrė seks, ndjehem si e virgjėr”. 32 vjeēarja e njohur e “bodybuilding” pozoi pėr sezonin festiv nė faqet e gazetės sė njohur britanike. “Kjo ėshtė fotoja mė e pėlqyeshme pėr mua. Mė pėlqen tė dal kėshtu dhe kėto flokė mė japin njė ndjesi tė njė super heroi.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Jodie Marsh Ndihet Si E Virgjėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: