Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeLti
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Mitrovicė
Anėtarėsuar : 16/12/2011

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 9:05 pm

Pershendetje!
Jam BeLti, nga Mitrovica (Kosova).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darius
vip
vip
Darius

Male
Postime : 119
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 9:24 pm

BeLti shkruajti:
Pershendetje!
Jam BeLti, nga Mitrovica (Kosova).


Mir Se Na erdhe BeLti, Kalofsh sa mė bukur nė shoqėrin tonė.....

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Dec 17, 2011 9:32 am

Pershendetje BeLti !
Mire se erdhe!
Uroj te gjesh dicka qe te pelqej ketu...

____________________
Pershendetje! 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
BeLti
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 2
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Mitrovicė
Anėtarėsuar : 16/12/2011

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Dec 17, 2011 12:51 pm

Faleminderit, mire se ju gjeta. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeMon Dec 19, 2011 12:30 pm

Mire Se Erdhe Belti... Uroj Tja Kalosh Mire Midis Nesh......

____________________
Pershendetje! Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: pershendetje   Pershendetje! Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 10:11 pm

jam adea nga kosova(peja)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 10:12 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 10:17 pm

Adea Spa... shkruajti:
jam adea nga kosova(peja)

mir se na gjete dhe shum flm per regjistrimin .....dhe do te donim shum me shum poezi per shqiperin tone te dashur qofse ke mundesi shkruaj aty flm respekte..

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSat Jul 14, 2012 10:18 pm

BeLti shkruajti:
Pershendetje!
Jam BeLti, nga Mitrovica (Kosova).


mir se na erdhe Belti do te doja te beheshe pak me aktiv duke shkruar dicka te bukur neper forumet

____________________
''Kam Lindur Duke Qar'' Kur Tė Gjith Qeshnin ''Do Vdes Duke Qeshur'' Kur Tė Gjith Do Tė Qajn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Adea Spa...
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 8
Age : 22
Vendodhja Vendodhja : pejė
Anėtarėsuar : 14/07/2012

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 12:59 pm

28 nentori

Me gzim e mundime me 28 nentor,
flamuri i bukur shqiptar u ngrit ne vlorė,
me gzim e krenari, se shqiperia u ripertri.
Tani ne Shqipėri valvitet flamuri,
qe Ismail Qemaili me krenari e vuri.
E kur e bukura Marigon flamurin qendisi,
ne shqiperi lufta mė nuk krisi. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: