Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ofert: Reklamo Biznesi per vetem 10 $ / muaj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Ofert: Reklamo Biznesi per vetem 10 $ / muaj.   Mon Dec 19, 2011 2:17 pm

Shpirti Lire publikon oferten me te re per te gjitha bizneset.
Ne mundesojm shfaqjen e reklames suaj ne krye te forumit per vetem 10 $ (ose 2 500 leke) ne muaj.
Reklamen tuaj mund ta shikojne te gjithe vizitoret e Shpirti Lire.
Ajo do te shfaqet pothuajse ne te gjitha kategorit e faqes Shpirti Lire.
Reklama juaj mund te jete Banner ose Flash.
Permasat e flash/banner do ja komunikojm cdo te interesuari.

Faleminderit! Shpirti Lire - Staff
e-mail: aresi@Hotmail.it
____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Ofert: Reklamo Biznesi per vetem 10 $ / muaj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Mundesi bashkėpunimi-
Kėrce tek: