Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Zanfina me vithet mė seksi!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Zanfina me vithet mė seksi!!!   Tue Dec 20, 2011 1:28 pm

Pas tyre ndėr mė tė votuarat janė: Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Nora Istrefi, Rozana Radi, etj. Kanė ēuditur nė kėtė sondazh emrat e bukurosheve si Zajmina Vasjari, Rezarta Shkurta dhe Dafina Zeqiri, tė cilat kanė rezultuar nė vendet e fundit.
Sėrish “Paparazzi Albania” ka tėrhequr vėmendjen e publikut shqiptar me njė sondazh tejet pikant. Nėn thirrjen “Votoni tė pasmet mė seksi” faqja e Facebook-ut tė “Paparazzi Albania” ėshtė vizituar nga qindra shqiptarė tė cilėt kanė votuar edhe tė pasmet mė seksi tė show biz-it shqiptar. Numri i konkurrentėve nė kėtė sondazh ka kapėrcyer numrin dhjetė.

Pjesa mė e madhe e tyre janė kėngėtare tė reja ose personazhe tė tjera tė njohura tė show biz-it shqiptar si: Elvana Gjata, Adelina Ismajli, Afėrdita Dreshaj, Dafina Zeqiri, Rezarta Shkurta, Samanta Karavella, Zajmina Vasjari, Anxhelina Hadėrgjonaj e shumė tė tjera. Vendin e parė tė kėtij sondazhi e mban Zanfina Ismajli, vendin e dytė e mban Elvana Gjata dhe e treta nė kėtė sondazh ka rezultuar Adelina Ismajli.

Pas tyre ndėr mė tė votuarat janė: Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Nora Istrefi, Rozana Radi, etj. Kanė ēuditur nė kėtė sondazh emrat e bukurosheve si Zajmina Vasjari, Rezarta Shkurta dhe Dafina Zeqiri, tė cilat kanė rezultuar nė vendet e fundit.
Burimi: LajmeVip

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Zanfina me vithet mė seksi!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: