Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Elvana Gjata gati klipin “Gjaku im”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Elvana Gjata gati klipin “Gjaku im”   Tue Dec 20, 2011 1:39 pm

Kėngėtarja nga Shqipėria, Elvana Gjata, sė shpejti do tė sjellė videoklipin mė tė ri tė kėngės “Gjaku im”.

Siē shihet edhe nga posteri zyrtar, videoja pritet tė jetė mė e veēantė se videot provokuese tė cilat Elvana na i ka sjellė shpesh. Kėnga “Gjaku im” ėshtė pjesė e albumit tė saj tė dytė.

Viti 2011 ishte njė vit i sukseseve pėr Elvanėn, pasi kėngėtarja triumfoi nė “Top Fest 8 “ dhe publikoi albumin e saj tė dytė “Afėr dhe larg”.
Burimi: AlbNews

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Elvana Gjata gati klipin “Gjaku im”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: