Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
I_vetmuari
antar i ri
antar i ri
I_vetmuari

Male
Postime : 14
Anėtarėsuar : 29/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:19 pm

pershendetje te gjitheve dhe mire se ju gjeta
une jam leo
jam 24 vjec
dhe jam nga kucova
ju pershendes te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:20 pm

mire se erdhe leo

ja kalosh sa me buckur

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
I_vetmuari
antar i ri
antar i ri
I_vetmuari

Male
Postime : 14
Anėtarėsuar : 29/10/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:21 pm

mire se te gjeta vogelushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:22 pm

Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 2:30 pm

I_vetmuari
mire se na erdhe lali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: