Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Ronela u pėrgjigjet akuzave: Nuk jam lesbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Ronela u pėrgjigjet akuzave: Nuk jam lesbike   Tue Jan 10, 2012 2:19 pm

Kėngėtarja e hitit “Nelės”, Ronela Hajati, ka qenė shumė e indinjuar nga njė bisedė qė ėshtė zhvilluar ‘online’ me njė nga miqtė nė profilin e saj tė Facebook-ut qė e ka pyetur nėse ato qė thuhen janė tė vėrteta.
“Me ato qė thuhen”, ishte nėnkuptuar qė njėri nga personat qė ishte duke zhvilluar bisedė me kėngėtaren, ka vėrė nė dyshim orientimin e saj seksuale, duke thėnė se ajo ėshtė lesbike.

Ndoshta kėto spekulime kanė dalė nė dritė pėr shkak se deri tani kėngėtarja seksi nuk ka deklaruar ndonjė lidhje dashurore, tė paktėn me ndonjė mashkull tė showbiz-it. U tha se mes saj dhe Visarit tė grupit “Skillz” po lulėzon njė romancė, por qė tė dy e hodhėn poshtė me tė madhe kėtė lajm.

“Ah mor xhan, tė jem unė lesbike, imagjino ē’duhet tė jesh ti”, u ėshtė pėrgjigjur ajo akuzave tė drejtpėrdrejta, duke dashur ta prekė edhe personin qė e pyeti, njė mashkull, nė pikėn mė tė dobėt, shkruajnė mediat shqiptare.

Edhe kur u shkrua pėr njė lidhje mes saj dhe Visarit, 22-vjeēarja qė ka mbaruar studimet pėr drejtėsi u pėrgjigj po nė mėnyrė shumė tė drejtpėrdrejtė, duke thėnė: “Mediat t’i bėjnė tė gjithė dashnorė!”.

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Ronela u pėrgjigjet akuzave: Nuk jam lesbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: