Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 KiSs kIsS*

Shko poshtė 
AutoriMesazh
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 4:02 pm

muahzzzzzzzz puthjeeeeee

muaqqqqqqqqqqqq llap dappppp kisssssssssssssss
kithhhhhhhhhhhh

puccccccpuccccccccccccc zemrucccccccccccc

Razz


ktu mund te puthni te gjithe ato qe keni deshir te puthniiiiiiii


MuAHhhhhhhHhhhHHhh mami dhe babi
Razz Razz Razz


:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 6:43 pm

hahahhah bukur me pelqeu kjo ideja jote
hehehehhe
te lumte jam vertet i kenaqur
hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 6:46 pm

edhe une puc v0geLusHjA_e_BuKuR i fus dhapen deri ne melci Razz llap dhappppppp nga gusha Razz
dhe i puc gjitha shoqet e mia Razz :cheers: :lol!: :lol!:
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeThu Jan 10, 2008 7:16 pm

hahahahaahhahaahhaahhaahhaaa


Me Fal Me Fal Me Fal

si mund tme puthesh ashtu ti mu ne publik eeeee

ske turp Razz:P:P

na korite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
antar i ri
antar i ri
Kosovarja

Female
Postime : 37
Anėtarėsuar : 03/01/2008

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 4:45 am

shume puthie per Virus-24 puc puc muah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albina
vip
vip
Albina

Female
Postime : 176
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Italia
Anėtarėsuar : 04/11/2007

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 1:57 pm

une ju kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com/
v0geLusHjA_e_BuKuR
vip
vip
v0geLusHjA_e_BuKuR

Female
Postime : 143
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : iN ChiNa :)
Emploi : student
Anėtarėsuar : 08/01/2008

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 1:49 pm

kisssss XxXxX
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albor
antar i ri
antar i ri


Male
Postime : 11
Age : 31
Anėtarėsuar : 10/12/2007

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 9:49 pm

vogelushe me qe se ke apur temen te puth ty Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:43 am

Plasen Cokollatat Ketej KiSs kIsS* Icon_lol KiSs kIsS* Icon_lol KiSs kIsS* Icon_lol Si sna genjeu ndonjera me ndonje cop hahahah klm ciaoo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 3:35 am

Puth Dajen....Iken me Vrap.....

5 Hours ago

Puth Gocat Jane Si Yll


VdeKshiN^DroGaXhiNjt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
KiSs kIsS* Empty
MesazhTitulli: Re: KiSs kIsS*   KiSs kIsS* Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KiSs kIsS*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: