Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Katie Holmes topless, reklamon bizhuterite e H.Stern

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Katie Holmes topless, reklamon bizhuterite e H.Stern   Tue Jan 10, 2012 4:44 pm


Ajo eshte perfolur shume muajt e fundit sepse zgjedh te dale ne publik me tuta dhe bluza te gjera.

Tani, Katie Holmes ka dėshmuar se kur ėshtė fjala pėr tė qenė seksi, ajo di te zgjedhe!

33-vjeēarja aktore, ka reklamuar bizhuterite e fundit per H.Stern.

Topless, vetem me bizhu ne trup, ajo ka lene "pa fjale" fotografin dhe te gjithe personat qe po bashkepunonin me te per reklamimin e produkteve te firmes.

Katie eshte dukur mahnitese me floket e saj kaf, te lagur, ndersa ekspozon vareset, byrzylyket e gjithcfare, ne reren e plazhit.

Bizhuterite jane tendenca e vjeshtes 2012-te, fushate per te cilen Katie Holmes, eshte zgjedhur si reklamuese e tyre.

Burimi: ClubFM

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Katie Holmes topless, reklamon bizhuterite e H.Stern
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: