Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Tenton tė vrasė tė riun se i ngacmoi vajzėn, arrestohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Tenton tė vrasė tė riun se i ngacmoi vajzėn, arrestohet   Fri Jan 13, 2012 3:04 pm

VLORĖ- Ndėrsa, blutė festonin 99-vjetorin e krijimit tė policiė shqiptare, njė person i armatosur ka qėlluar disa herė me armė nė qendėr tė qytetit, duke tentuar tė vriste njė 20-vjeēar. Ngjarja ndodhi rreth orės 11:30, rreth 50 metra larg poliklinikės qendrore.

Vetėm pak orė pas ngjarjes, blutė identifikuan dhe vunė nė pranga autorin e krimit, ndėrsa shpallėn nė kėrkim bashkėpunėtorin e tij. Mėsohet se ėshtė arrestuar 45-vjeēari Shkėlqim Zenuni, sipas policisė lokale fillimisht ka rrahur Nertil Rrapajn dhe mė pas ka tentuar qė ta vrasė. I riu ėshtė larguar duke u futur nė mes tė pallateve, ndėrsa agresori e ka ndjekur duke qėlluar nė drejtim tė tij disa herė por pa mundur ta qėlloj nė trup.

Rrapaj ka shkuar me shpejtėsi pranė Gjykatės tė rrethit dhe i ka kėrkuar mbrojtje policit tė kėtij institucioni. Ndėrkohė, Shkėlqim Zenuni dhe bashkėpunėtori i tij janė larguar me shpejtėsi. Mė pas, 20-vjeēari ėshtė shoqėruar nė polici ku dhe ėshtė marrė nė pyetje pėr ngjarjen. Sipas hetuesve tė ēėshtjes ngjarja ka marrė shkas pėr motive banale. Mėsohet se Nertil Rrapaj kishte ngacmuar vajzėn 15-vjeēare tė Shkėlqim Zenunit.
Burimi: AlbNews

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Tenton tė vrasė tė riun se i ngacmoi vajzėn, arrestohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: