Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Komplimentet qė njė femėr s’i dėgjon kurrė ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Komplimentet qė njė femėr s’i dėgjon kurrė ...    Fri Jan 13, 2012 4:46 pm


Njė femėr dėgjon gjithmonė komplimentat e tipit "sy tė bukur" apo "buzė seksi", tė bėra nga seksi tjetėr. Por ka shumė komplimenta tė tjera, qė kanė lidhje me tė tjerė aspekte tė jetės sė saj, qė i kalojnė nė vesh, thuajse pa i dėgjuar fare. Cilėt janė ato?Pėr inteligjencėn.T’i thuash njė femre se ėshtė inteligjente, nuk ėshtė se i bėhet shumė qejfi. Tė dėgjojė nga njė mashkull se ka njė tru qė i funksionon siē duhet, asaj nga njė vesh i hyn dhe nga tjetri i del. Sa mirė do tė ishte, mendon ajo, qė tė mė bėnte kompliment pėr veshjen apo make up-in qė kam bėrė sot ...Pėr punėn.Gratė janė krijuese, ato janė krerė kompanish dhe nė mė tė shumtėn e rasteve punojnė mė shumė se burrat. Por t’u thuash atyre se je punėtore, nuk u bėn fare pėrshtypje, ndryshe nga se t’u thuash qė janė seksi dhe tėrheqėse. Por dhėnia e njė komplimenti tė tillė ndaj njė gruaje, do tė thotė shumė mė tepėr seē i jepet asaj duke i thėnė se duket e mirė apo se ka njė veshje tė veēantė.Pėr profesionin.Gratė punojnė nė punėra po aq tė vėshtira si burrat dhe nė shumė raste edhe mė shumė, pėr tė arritur qėllimet e tyre. Nė njė shoqėri tė dominuar nga meshkujt, ku gratė ende nuk fitojnė paga tė njėjta ose tė marrin vlerėsime si homologėt e tyre meshkuj, ėshtė shumė e rėndėsishme pėr t’i vlerėsuar gratė kur arrijnė njė shkallė tė caktuar nė shoqėri, ekonomi apo profesion. Megjithėse, femrave kur arrijnė diēka nė karrierė, nuk ėshtė se u pėlqejnė shumė komplimentat.Pėr mėmėsinė.T’i bėsh kompliment njė gruaje, duke i thėnė se ėshtė njė nėnė e mirė, nuk ėshtė se e bėn qė tė ndihet shumė e vlerėsuar, pasi ajo mendon se ka lindur bashkė me njė ndjesi tė tillė. Por gjithsesi, psikologėt thonė se ėshtė e rekomandueshme qė femrave t’u bėhen komplimenta lidhur me mėnyrėn si kujdesen pėr fėmijėt e tyre.
Burimi: Noa

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Komplimentet qė njė femėr s’i dėgjon kurrė ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: