Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Vjedh makinėn, por ndalet pėr gaz nė karburant dhe e zbulojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Vjedh makinėn, por ndalet pėr gaz nė karburant dhe e zbulojnė   Fri Jan 13, 2012 4:47 pm

Nju Jork, 13 Janar 2012, NOA - U tregua i aftė tė vidhte njė makinė pa u kapur nga agjentėt e policisė, por me siguri nuk mund tė themi se ishte njė gjeni.

Pasi nxori nga makina Honda Civic padronen e vėrtetė nė njė parking nė njė dyqan nė Coos Bay tė Oregonit, hajduti u largua menjėherė, por ndali pėr tė hedhur benzinė nė auto-veturė.

Nė atė pikė, pronari i stacionit tė karburantit e vuri re qė ai ishte tepėr i shqetėsuar dhe kjo nė njė moment qė pranė tyre kaloi njė makinė policie, qė mė pas u zhduk.

Megjithatė nuk kaluan shumė ēaste dhe policėt e pritėn hajdutin, i cili duhet thėnė se nuk ishte as dhe njė shofer i mirė, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Nė tentativėn pėr tu larguar nga agjentėt, ai u pėrplas me njė shtyllė duke ja lehtėsuar punėn policisė, nė arrestimin e tij.
Burimi: Noa

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Vjedh makinėn, por ndalet pėr gaz nė karburant dhe e zbulojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: