Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Filma me Titra Shqip ne: Www.ShpirtiLir.Com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 403
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

MesazhTitulli: Filma me Titra Shqip ne: Www.ShpirtiLir.Com   Sat Jan 14, 2012 10:17 am

Nje vajz e re , pasi ishte deshmitare ne vrasjen e prindeve te saj kur ishte e vogel ne Bogota, rritet duke u bere nje vrasese zemer gure.
Shiko Ketu


Dy kriminelė fillestarė rrėmbejnė njė djalė tė dorzimit tė picave, dhe i vėnė njė rrip bombė nė gjoksin e tij, dhe i kėrkojnė atij qė tė vjedhė njė bankė pėr pak orė ose diēka tjetėr
Regjia : Ruben Fleischer
Skenari : Michael Diliberti , Michael Diliberti
Premiera : 12 August 2011
Nė role kryesore : Jesse Eisenberg, Danny McBride dhe Nick Swardson
Shiko Ketu


Katėr luftėtarė me histori tė ndryshme bashkohen sėbashku pėr tu stėrvitur nga njė yll i MMA, dhe mė vonė duhet tė luftojnė me njeri-tjetrin.
Shiko Ketu


Perktheu dhe Redaktoi
AnGeL_DrEamS
Zhanri: Aksion , Drame , Sport
Data e daljes: 9 Shtator 2011
Vleresimi ne IMDb: 8.3/10
Me Aktoret: Tom Hardy, Nick Nolte dhe Joel Edgerton
Historia: Djali me i vogel i nje ish boksieri alkoolik kthehet ne shtepi ku stervitet nga babai i tij per te garuar ne nje turne te "Arteve Marciale te Perziera", nje rruge qe e con luftetarin ne nje perplasje me vellain e tij me te madh.
Shiko KetuShpirtiLir Ju uron shikim te kendshem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Filma me Titra Shqip ne: Www.ShpirtiLir.Com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Me te fundit-
Kėrce tek: